Fractal Design | Define R5 | Black | ATX
- TootjadFractal Design
- Mudel: FD-CA-DEF-R5-BK
- Saadavus: 5
-
144€
Fractal Design | Define R5 | Black | ATX
| All | |
| 2,5" salvede arv | 2 |
| 3,5" lahtrite arv | 8 |
| 5,25" lahtrite arv | 2 |
| Aknaga | No |
| Audiosisend | Yes |
| Audioväljund | Yes |
| CPU jahuti maksimaalne kõrgus | 18 cm |
| Emaplaadi toetatud kujutegurid | ATX, Micro-ATX, Mini |
| Embeeded battery | No |
| Graafikakaardi maksimaalne pikkus | 31 cm |
| Gross depth (mm) | 540 mm |
| Gross height (mm) | 615 mm |
| Gross weight | 12.5 kg |
| Gross width (mm) | 327 mm |
| Installitud esiventilaatorid | 1x 140 mm |
| Installitud tagaventilaatorid | 1x 140 mm |
| Kaal | 11.2 oz |
| Kaasas toiteplokk | No |
| Kõrgus | 45.1 cm |
| Kujutegur | ATX |
| Laienduspesade arv | 7 |
| Laius | 23.2 cm |
| LED-indikaatorid | Yes |
| Maksimaalne alumiste ventilaatorite arv | 2 |
| Maksimaalne esiventilaatorite arv | 2 |
| Maksimaalne küljeventilaatorite arv | 1 |
| Maksimaalne tagaventilaatorite arv | 1 |
| Maksimaalne ülemiste ventilaatorite arv | 3 |
| Net weight | 11.086 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Pakendi kaal | 12.8 oz |
| Pakendi kõrgus | 61.5 cm |
| Pakendi laius | 32.7 cm |
| Pakendi sügavus | 54 cm |
| Palette Qty | 10 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1387.00 g |
| Plastic (No PET) | 27.00 g |
| Producer | Fractal Design |
| Producer product name | Define R5 |
| Sisemiste 2,5" salvede arv | 2 |
| Sisemiste 3,5" salvede arv | 8 |
| Sisseehitatud kõlar(id) | No |
| Sügavus | 52.1 cm |
| Tare weight (kg) | 1.414 kg |
| Toetatud alumiste ventilaatorite läbimõõt | 120,140 mm |
| Toetatud esiventilaatorite läbimõõt | 120,140 mm |
| Toetatud kõvakettasuurused | 2.5,3.5 mm |
| Toetatud küljeventilaatorite läbimõõt | 120,140 mm |
| Toetatud tagaventilaatorite läbimõõt | 120,140 mm |
| Toetatud ülemiste ventilaatorite läbimõõt | 120,140 mm |
| Toiteploki asukoht | Bottom |
| Toiteploki maksimaalne pikkus | 30 cm |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | PC |
| USB 2.0 portide arv | 2 |
| USB 3.0 (3.1 Gen 1) Tüüp-A liideste arv | 2 |
| Volume (m3) | 0.1085967 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: fractal design define r5 black atx, fd-ca-def-r5-bk, fractal design, korpused

